جستجو در سایت …
تازه ها
تماس سریع:
آدرس:
افغانستان، کابل، دشت برچی، گولایی مهتاب قلعه
شماره های تماس:
0202570822
0778614699
ایمیل آدرس:
info@ahlobait.edu.af
تقویم
اسد ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« سرطان   سنبله »
 ۱
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  

بایگانی ماهیانه: آگوست 2016

دیدار هیئت دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران از مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در کابل

هیئتی از دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران از مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در کابل دیدار نمودند. این هیئت را دکتر موسوی رئیس، دکتر رمضانی معاون بین الملل و دکتر پیشنمازی معاون آموزش دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران تشکیل میدادند.

در این دیدار دکتر موسوی ریاست محترم دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) تهران با اشاره به فعالیت های این دانشگاه و اعطای بورسیه به دانشجویان بین المللی، از جمله دانشجویان افغانستانی، به سؤالات دانشجویان در زمینه چگونگی اعطای بورسیه پاسخ دادند.

دکتر رمضانی معاون محترم بین الملل دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) تهران به سابقه درخشان افغانستان در تولید علم و عرضه آن به جهان اشاره کرده و فضای کنونی افغانستان را فضای انسانیت و وحدت بین اهل تشیع و تسنّن در افغانستان را مثال زده بیان نمودند.

حجت الاسلام و المسلین دکتر پیشنمازی، معاون محترم آموزش دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) تهران با اشاره به داشتن تعهّد در کنار تخصّص، دانشجویان به متعهّد بودن در کنار متخصّص بودن تشویق کردند.

در پایان جلسه هر دو جلسه در روزهای جمعه و شنبه، آقای دکتر موسوی، ریاست محترم دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران (ع) به سؤالات دانشجویان در رابطه با چگونگی اعطای بورسیه به دانشجویان پاسخ دادند و  مشکلات دانشجویان در این رابطه را شنوا بودند.

این هیئت در انتهای روز شنبه از بخش های مختلف مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در کابل دیدار نمودند و با کارمندان این بخش ها صحبت هایی را بیان نمودند.

نمایشگاه آمین

به مناسبت عید سعید فطر، نمایشگاهی متشکل از آثار نقاشی، صنایع دستی، خوشنویسی و کتاب در سالن همایشهای مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت(ع) برگزار شد.

این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای مرتضوی، مؤسس محترم مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) و جمعی از اساتید و دانشجویان مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) و صاحبان اثر افتتاح شد.

آثار این نمایشگاه را نقاشی، صنایع دستی، خوشنویسی و کتاب از اساتید و دانشجویان مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت(ع) و همچنین آثار خوشنویسی اساتید انجمن خوشنویسان افغانستان تشکیل میدهند.

مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در فیس بوک