جستجو در سایت …
تازه ها
تماس سریع:
آدرس:
افغانستان، کابل، دشت برچی، گولایی مهتاب قلعه
شماره های تماس:
0202570822
0778614699
ایمیل آدرس:
info@ahlobait.edu.af
تقویم
دلو ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« جدی    
 ۱۲۳۴۵۶
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰  

دانشگاهی

این دسته مربوط به تمام فعالیتهای دانشگاهی میشود.

دیدار و ملاقات با معاون دوم رئیس جمهور

به تاریخ ۲۴ اسد ۱۳۹۶، موسس، جمعی از مسوولان و اساتید موسسه تحصیلات عالی اهل بیت با استاد سرور دانش معاون محترم دوم رئیس جمهور دیدار داشتند. نخست داکتر سید حبیب الله طاهری رئیس محترم موسسه تحصیلات عالی اهل بیت گزارشی از فعالیت های چند ساله این نهاد علمی ارائه کردند؛ سپس جناب استاد مرتضوی موسس محترم راجع به اهمیت و ضرورت نهادهای علمی در شرایط کنونی افغانستان مطالب جامعی بیان فرمودند. آنگاه جناب استاد سرور دانش معاون محترم رئیس جمهور ضمن قدردانی از موسس و مسوولان و اساتید موسسه تحصیلات عالی اهل بیت سخنان مفید و ارزنده ای راجع به اهمیت مراکز علمی و توجه کیفیت کارهای آموزشی بیان نمودند.

امتحان کانکور خزانی سال ۱۳۹۵ مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع):

این امتحان روز شنبه ۱۳۹۵/۶/۲۰ در مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) برگزار گردید که نماینده وزارت تحصیلات عالی جمهوری اسلامی افغانستان نیز در آن حضور داشته و بر روند برگزاری این امتحان نظارت داشتند.

ورکشاپ نسخه نویسی در قابلگی

ورکشاپ نسخه نویسی در قابلگی روز جعمه توسط خانم دکتر نساء محمدی، با همکاری انجمن علمی و پژوهشی قابله های افغانستان و دانشکده قابلگی مؤسسه تحصیلات اهل بیت (ع) در این مؤسسه برگزار شد.

دیدار هیئت دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران از مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در کابل

هیئتی از دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران از مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در کابل دیدار نمودند. این هیئت را دکتر موسوی رئیس، دکتر رمضانی معاون بین الملل و دکتر پیشنمازی معاون آموزش دانشگاه بین المللی اهل بیت تهران تشکیل میدادند. ادامه‌ی خواندن

به مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) خوش آمدید

مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) با گرفتن جواز رسمی از وزارت محترم تحصیلات عالی افغانستان در سال ۱۳۹۲ برای تعالی و رشد علمی و معنوی هموطنان عزیز رسما در تاریخ ۶/۱/۱۳۹۲ با حضور جمع کثیری از نمایندگان پارلمان و سنا، علما، دانشمندان و دانشجویان با سخنرانی شخصیت های علمی کشور، جناب استاد سید رحمت الله مرتضوی مؤسس این مرکز علمی و استاد قربانعلی عرفانی نماینده پارلمان و رئیس حزب وحدت اسلامی ملت افغانستان و جناب آیت الله صالحی مدرس مشاور رئیس جمهور و رئیس حوزه علمیه رسالت افتتاح گردید. در تاریخ ۶/۲/۱۳۹۲ اولین کانکور خویش را باحضور عده ای زیادی از علاقه مندان به تحصیلات عالی در سه رشته شرعیات، حقوق و علوم سیاسی برگزار کرد. موسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) افتخار دارد با داشتن مدیریت توانمند، اساتید مجرب دوکتورا و ماستری، بهترین مکان آموزشی ثابت و دایمی خدمات علمی و آموزشی خود را ارائه نماید. این موسسه تلاش میکند که در رشته های مذکور و دیگر رشته های که در سالهای بعد شروع خواهد شد باکمترین فیس، بهترین خدمات علمی  را برای هموطنان ارجمند در نظر بگیرد.

مؤسسه تحصیلات عالی اهل بیت (ع) در فیس بوک